اخبار ویژهسیاسیشاهوار

ورود مقامات کشوری به هتک حرمت شهید توسط شهرداری شاهرود/ قاضی زاده هاشمی: اهانت به شهدا خط قرمز نظام است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، روز گذشته دفتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور طی تماس تلفنی با غلامرضا باباحجیان فرزند شهید باباحجیان، از جزئیات اهانت شهرداری به شهید بزرگوار مطلع شد.

وی در گفتگو با غلامرضا باباحجیان، مسئول سابق حراست شهرداری شاهرود از نحوه و ماجرای اهانت به تصویر شهید مطلع و از خانواده شهید دلجویی کرد.

باباحجیان در این تماس تلفنی ضمن ارائه گوشه ای از تخلفات صورت گرفته در شهرداری شاهرود و جلوگیری وی از آن در زمان مسئولیت، به تنش آفرینی شهردار در قبال فرزندان شهدا و جانبازان شاغل در شهرداری اشاره کرد و اذعان داشت: در همه ی شهرداری های استان، تبدیل وضعیت ایثارگران نهایی شده اما این موضوع کماکان به امضای شهردار نرسیده است!

در شهرداری شاهرود اکثر فرزندان ایثارگران رانده شده و در حاشیه گذاشته شده اند که با این کار نوعی اهانت به آنها نموده و ضمن عدم استفاده از ظرفیت هایشان موجب دلسردیشان شده است.

وی عنوان داشت: در زمانی که بنده وارد شهرداری شدم، طبق سنت نصب تصاویر پدران شهید خانواده کارکنان شهرداری، تصویر پدر شهیدم از من مطالبه شد که پس از ارائه، ۲ تصویر از پدرم چاپ و یکی را به ما به عنوان خانواده ی شهید هدیه دادند و تصویر دوم را در قاب مخصوص پدران شهید کارکنان به دیوار نصب کردند.

باباحجیان در ادامه اذعان داشت: اینکه پس از ۴ ماه از رفتنم از شهرداری تصویر پدر شهیدم را پس فرستادند را اهانت تلقی کرده چرا که اگر حتی نیاز به ماندن تصویر بر دیوار شهرداری نبود آن را به بایگانی شهرداری منتقل می کردند و این در حالیست که قبلا یک نسخه از آن را به ما تحویل داده بودند.

باباححیان علت ثانوی این کار شهردار را استوری انتقادی بنده از شهردار در فضای مجازی دانست که وی شدیدا نسبت به انتقاد از خود حساس است چون خود را صاحب رای بالا در انتخابات می داند و مخالفت و انتقاد از خود را برنمی تابد و در برابر کوچکترین نقدها موضع می گیرد.

دفتر قاضی زاده هاشمی ضمن انزجار از این نوع رفتارها، قول پیگیری در سطح مقامات کشور رابه خانواده شهید داد.

این خبر تصحیح شد. تماس گیرنده از دفتر دکتر قاضی زاده هاشمی بود که با اطلاع دقیق این پایگاه، خبر اصلاح شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن