اخبار ویژهسیاسیشاهوارفرهنگی

طی مراسمی تمثال شهید باباحجیان در هیات الشهدای شاهرود در جایگاه شهدا نصب شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، در پی بی اقدامی مسئولین شهر مردم اهل اقدام! در اهانت به تصویر شهید باباحجیان، تمثال مبارک شهید در جایگاه تمثال شهدای هیات مذهبی فرهنگی شهدای شاهرود به احتزاز در آمد.

این مراسم که با حضور خانواده شهید باباحجیان و جمع دیگری از خانواده های شهدا و همرزمان شهید برگزار شد، ضمن تحسین و تقدیر جایگاه رفیع شهدا، از بی عملی و بی توجهی مسئولان شهرستان شاهرود در عدم پیگیری موثر موضوع، اعلام انزجار و همان تصویر ارسال شده همراه با اهانت شهید به خانواده اش، در قاب و چارچوبی فاخر، در جایگاه شهدای این هیات نصب شد.

دکتر مهدی عباسی فرزند شهید فریدون عباسی در این مراسم ضمن تبیین جایگاه رفیع شهید و شهادت، تکریم شهدا را مصداق حقیقی حفظ سرمایه های اجتماعی در نظام اسلامی دانست.

غلامرضا باباحجیان فرزند شهید باباحجیان در گفتگو با شاهوار فردا، این مراسم و امثال آن را مایه ی دلگرمی خانواده های شهدا برشمرد و ابراز داشت، اینکه در نظام اسلامی به شهید و خانواده اش توهین شود مایه ی بسی دلگیری است اما حرکات مردمی در تکریم جایگاه شهدا که ریشه در اعتقاداتشان دارد مایه دلگرمی و شادی دل خانواده های شهداست.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن