اخبار ویژهسیاسیشاهوار

حضور شهرداران کلاته خیج، رویان و مجن در منزل شهید باباحجیان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا؛ در پی عدم عذرخواهی و جبران شهردار شاهرود از خانواده شهید باباحجیان، سه شهردار شهرهای تابعه ی شاهرود با حضور در منزل شهید باباحجیان، از خانواده و فرزند وی دلجویی کردند.

به گزارش شاهوار فردا به نقل از کانال خبری خورشید، عصر امروز شهرداران عرب نجفی، خانی و دربانیان شهرداران شهرهای کلاته خیج، رویان و مجن با حضور در منزل شهید سرافراز باباحجیان ضمن ادای احترام به ساحت شهید، از فرزند و خانواده ی شهید در ماجرای اهانت رخ داده، دلجویی کردند.

در این دیدار، شهرداران حاضر، سلام و عرض ارادت شهرداران بیارجمند و بسطام که نتوانسته بودند در منزل شهید حضور پیدا کنند ، به فرزند شهید ابلاغ کردند

محمد عرب نجفی فرزند شهید عرب نجفی که بیش از ۱۲ شهید از خانواده اش تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده ضمن جانسوز خواندن این اهانت، رفتار رح داده را مصداق ظلم به مقام شهید و جسارت به شهدا دانست و افزود: به فرمایش حاج قاسم هر اداره ای اگر عکس شهید نداشته باشذ بی معرفتی است ، پایین کشیدن عکس شهید قطعا خیانت بزرگی به کشور و نظام است و مسئولیت این فعل بدون تردید با مدیر مجموعه است که باید پاسخگو باشد.

در این موضوع حداقل انتظار این بود که شهردار شاهرود در اسرع وقت نسبت به دلجویی و عذرخواهی از خانواده شهید و سایر ملت شهید پرور شهرستان اقدام به عمل بیاورد که متاسفانه نه تنها شاهد آن نبودیم بلکه شرایط به گونه ای دیگر پیش رفت.

وی همچنین افزود: تکریم خانواده شهید تکریم خود شهید است و ما شهرداران سایر شهرهای شهرستان شاهرود به خاطر خطا و جسارت پیش آمده به آستان شهید، از خانواده شهید به جای شهرداری شاهرود اظهار شرمندگی کرده و عذر خواهی می نماییم و اعلام می داریم پای آرمان های شهدا تا آخرین قطره خون ایستاده ایم.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پانزده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن