شاهواریادداشت

یادداشت مدیرمسئول/
آقای احمدی برگردید!

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا؛ در پی اهانت رخ داده به تصویر یک شهید در شهرداری شاهرود و بی توجهی مصرانه احمدی شهردار شاهرود نسبت به جبران آن، مدیر مسئول شاهوار فردا نامه ای سرگشاده نوشت که مشروح آن را در ذیل به نگاهتان می رسانیم:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا هدیناه السبیل اما شاکرا و اما کفورا

برادر گرامی جناب آقای احمدی
سلام

یادآوری آن روزهای پر تلاش و بی شائبه ی جنابعالی در کوچه پس کوچه های شاهرود و گره گشایی عموما بی تاخیر از مشکلات شهریِ کوچک و بزرگ این مردم، از شما اسطوره ای بیادماندنی در دل های مردم باصفای شاهرود ساخت.

حضورتان در کنار کاندیدای مجلس سیزدهم و تاثیر قطعی این حضور نشانی از قدرشناسی این مردم نجیب و رنجدیده را در اذهان هر بیننده و شنونده ای متجلی ساخت.

انتخاب جنابتان با رای حداکثری و تاریخی در شورای هفتم اسلامی شاهرود، در پیشانی آراء مردم نستوه این شهر به یادگار ماند و بار دیگر قدرشناسی بی بدیل مردم، از یار و همراهی کم نظیرشان در تاریخ این شهر به یادگار ماند.

دیروز شما دست این مردم را گرفته از بسیاری مسائل نجاتشان دادید و امروز مردم دست شما را گرفته تا از شر شیاطین و بدخواهان رهایتان سازند.

جناب آقای احمدی، راهی که چند صباحی است شما را به سویش رهنمون می سازند قطعا کجراهه ایست که شما را و همه ی خاطرات خوشتان را از صحنه ی روزگار محو خواهد کرد. نگذارید آن همه زحمت و تلاش و رنج هایتان، با چند وسوسه از خناسان بر حاشیه تان بر باد رود…

هر روز که می گذرد دامنه ی این گرداب بزرگ و بزرگ تر می شود…

حقیقتا شما آنی نیستید که امروز رخ نموده است…

حیف است آن همه رنج، آن همه زحمت، آن همه تلاش…

جسارت به شهید و شهادت به هر بهانه و دستمایه ای، راهی جز راه گمراهان و نفرین شدگان نبوده و نخواهد بود

دلجویی شخص جنابتان از خانواده ی شهید، چه قصدی در این اهانت بوده یا نبوده باشد، شما را از فرش به عرش بازخواهد گرداند. برعزتتان در بین بدنه ی مومن و انقلابی -و حتی غیرانقلابی- این شهر خواهد افزود و خاطر مکدر شده ی این بخش عظیم (که خود به خوبی بر آن واقفید) را برطرف خواهید ساخت که قطعا هدایت دلها به دست اوست…

خود نیک میدانید که دل بستن و دل سپردن به غیرخدا راهی جز سراب نیست. آینده ی روشن یا سقوط در چاه ویل جز انتخاب بر سر این دو راهی قابل تصور نیست

بگذارید شهردار محبوب دلهای باصفای شهر باصفا بمانید. قطعا با شما خواهیم ماند و یاریتان خواهیم کرد….

و من یومن بالله و الیوم الاخر یکفر عنه سیئاته و یدخله جنات تجری من تحت الانهار…

و نعوذ بالله من همزات الشیاطین…

والسلام

عماد شبانی
مدیرمسئول شاهوار فردا

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن