اخبار ویژهحوادثسیاسیشاهوارشهری

اقدام عجیب عوامل شهرداری در ضرب و شتم مطالبه‌گر و افشاگر شاهرودی در روز روشن مقابل درب شهرداری

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش شاهوار فردا، یکی از مطالبه گران شاهرودی در پی مراجعه به شهرداری شاهرود مورد ضرب و شتم عوامل شهرداری واقع شد.

در پی بروز این ماجرا، دادستان شاهرود فورا دستور رسیدگی و اخذ تصاویر دوربین مداربسته شهرداری را صادر تا از حدف آن جلوگیری گردد.

اطلاعات تکمیلی بزودی منتشر خواهد شد

در پی بروز این حادثه، یکی از اهالی رسانه چنین نوشت:

در استان برای هیچکس مهم نیست که دار و دسته ی خان چه بر سر مردم می آورند. این فیلم که دوربین های حفاظتی شهرداری ثبت کرده اند، مشتی از خروار ظلمی است که شاهرودی ها طی سه سال و اندی گذشته متحمل شده اند.

در شاهرود، ما دچار ظلم بی پایانی شده ایم و فریادرسی نمی یابیم. شش ماه پیش، خودروی شجاعی، افشاگر مدارک جعلی مسئولین شاهرود را در جلوی منزلش به آتش کشیدند. امروز آیا کسی هست که از فرماندار شاهرود بپرسد، در رسیدگی به این ظلم آشکار چه کرده است و چرا هیچ پیشرفتی در این پرونده رخ نداده است؟ آیا کسی هست که از فرماندار شاهرود بپرسد، اکنون که شش ماه از ضرب و شتم وحشیانه ی اصغرزاده، افشاکننده تخلفات شهرداری، توسط عوامل شهرداری گذشته است، چه اقدامی برای برخورد با آمر و عامل این عمل شنیع انجام داده ای؟

آقای مطیعی، وظیفه شرعی شماست که به داد مردم این شهر برسید. اینجا همه در برابر مردم همدست شده اند، اگر با پرونده سازی و دادگاه و پاسگاه نتوانند اندک صداهای معترضِ باقی مانده را ساکت کنند، با آتش،قمه، تهدید و ضرب و شتم به سراغش می روند.
…………….
پ.ن
تاسف آور است که بدانید، یک هفته پس از حمله وحشیانه فوق، شهردار شاهرود طی حکمی با اشاره به ” خدمات ارزنده ی گذشته” یکی از ضاربین را به عنوان شهردار ناحیه یک شاهرود، منصوب می کند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن