اخبار ویژهسیاسیشاهواریادداشت

یادداشت مدیرمسئول؛
ایجاد احساس فضای ناامنی در شهر به سود چه کسی است؟

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، قریب به یک سال است که اتفاقات عجیب و البته هولناکی در سطح شاهرود رخ می دهد. از قتل وکیل جعفرآقایی تا ضرب و شتم اصغرزاده جلو شهرداری، به آتش کشیدن خودروی شجاعی مطالبه گر مدرک برخی مسئولین و اخیرا هم سوءقصد با سلاح های سرد به یک وکیل که فردی نظامی را محکوم کرده بود.

براستی جدا از همه دلایل و حواشی این حوادث، در حالت کلی، ایجاد یک جو رعب و وحشت به سود چه کسی یا گروهی منتج و به عبارت ساده به نفع چه کسی تمام خواهد شد؟

برای اینکه پاسخ به این سوال راحت تر شود، مثال رژیم صهیونیستی عنوان خواهد شد. براستی چرا گاه و بیگاه رژیم منحوس صهیونیستی دست به حمله، تجاوز و قتل کودک و زن و پیر و جوان فلسطینیان می زند؟!

در پروتکل های ۲۴گانه یهود آمده است: ایجاد رعب و حشت برای دوام رژیم و ادامه حیات یهود؟

براستی چرا باید یک حکومت از طریق ایجاد رعب و وحشت دوام حیات داشته باشد؟ مسلما پاسخ خواهید داد در سایه این ترس و وحشت هیچ کس جرات اعلان نظر و یا مخالفت و در نهایت زیر سوال بردن حکومت را نداشته باشد.

در ست فهمیدید! اینکه رژیم غاصب صهیونیستی گاه و بیگاه و بی دلیل و حتی بدون هرگونه تحریک این رژیم توسط گروه های مقاومت فلسطینی ، این رژیم با بهانه تراشی های واهی دست به حمله و کشتار فلسطینیان میزند اینست که با ایجاد فضای ترس و خفقان ناشی از مرگ به فجیعترین شکل ممکن، آنها را حتی از فکرکردن به مقابله با این رژیم منحوس بازدارد.

اما دچار اشتباه در محاسبه شده اند- بخوانید کورخوانده اند-

جوانان فلسطینی هرگاه که خونی ریخته شود، نه تنها ترس بر آنها احاطه که هیچ، حتی ورود نخواهد کرد، بلکه انگیزه ی آنان را برای مقابله و سرنگونی هرچه زودتر آن حکومت شیطانی افزون خواهد کرد.

برخی در شاهرود نیز که احتمالا صبغه نظامی و نظامی گری دارند، به واسطه سستی در ایمان و تقوایشان به ایجاد فضای رعب و وحشت دست زده تا مطالبه گران و عدالتخوهان و حقیقت طلبان را از راه خدا و عدالت دور نمایند

اما کورخوانده اند!

جوانان این شهر با اینگونه اقدامات دست آنها را خوانده اند و نه تنها خود را مصرتر در مطالبه گری و حقیقت جویی می یابند، بلکه این روحیه و حقیقت ماجرا به سایر شهروندان و بدنه اجتماعی سرایت نموده و دست آنها را برای مردم رو خواهد کرد.

قطعا ظلم، شکنی خواهد بود…

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن