استاناقتصادیراه و شهرسازی

۸ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سمنان افتتاح می‌شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیرکل حمل و نقل و راهداری استان سمنان گفت: در هفته دولت هشت پروژه حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای در سطح استان افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احسان منصور کیایی صبح یکشنبه در تشریح پروزه های قابل افتتاح و کلنگ زنی حمل و نقل و راهداری در هفته دولت، بیان کرد: هشت پروژه طی ایام هفته دولت در مجموعه این اداره کل به بهره‌برداری می‌رسد که مجموع اعتبارات این طرح‌های را ۲۷۹ میلیارد ریال است.

وی افزود: عملیات تراش، روکش آسفالت و لکه‌گیری با آسفالت گرم در حوزه شهرستان‌های سمنان، سرخه و آرادان و بهسازی روکش آسفالت راه‌های روستایی حوزه شهرستان دامغان در روستاهای رضی آباد، حاجی‌آباد ، امام‌آباد- زرین‌آباد و عوض آباد، جزن و شریفیه جزء پروژه های هفته دولت است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان سمنان گفت: عملیات روکش آسفالت گرم محور سمنان معلمان (جاده نظامی) نیز در ایام هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد .

وی افزود: بهره‌برداری فاز یک مجتمع‌های خدماتی رفاهی در شهرستان‌های مهدی‌شهر و دامغان شامل جایگاه سوخت، نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی ، غرفه تجاری بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۵میلیارد ریال از دیگر طرح‌های هفته دولت است.

کیایی گفت: بهره‌برداری فاز یک مجتمع‌های خدماتی رفاهی در شهرستان‌های مهدی‌شهر و دامغان شامل جایگاه سوخت، نمازخانه‌ها، سرویس‌های بهداشتی ، غرفه تجاری بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۵میلیارد ریال از دیگر طرح‌های هفته دولت است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، هیچ پروژه ای در مجموعه راهداری و حمل و نقل و پایانه های استان سمنان سهم شاهرود و میامی نیست.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن