استانشاهوار

۲۲۴میلیارد تومان پروژه در شاهرود افتتاح و کلنگ زنی شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان بابیان اینکه مجموعاً ۲۲۴میلیارد تومان طرح در شاهرود افتتاح یا کلنگ زنی می‌شود، گفت: سعی شده این اتفاق در تمام شهرستان های استان بسته به توانمندی ها و پتانسیل ها رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر در بدو سفر به شاهرود همزمان با چهارمین روز از هفته دولت با بیان اینکه سال گذشته هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در کل استان توزیع شد، تاکید کرد: امسال شاهد هستیم که ۱۸۴میلیارد تسهیلات اشتغال روستایی در سطح استان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: امیدواریم از سوی برنامه و بودجه استان مبلغ ۵۰۰میلیون تومان اعتبار برای تکمیل فاز دوم باغ ایرانی اختصاص داده شود همچنین معاون عمرانی استاندار نیز ۷۵۰ میلیون تومان به پایش تصویری شاهرود کمک کند.

استاندار سمنان، گفت: زمینه های گردشگری را باید بیشتر به مردم ارائه شود شاهرود قاره کوچک با اقلیم های متفاوت است که این ظرفیت برای پیشرفت گردشگری وجود دارد.

آشناگر گفت: نگاه مدیریت استان ، نگاه متوازن و عدالت محور است و اینجانب هیچ تعلق خاطر خاصی نسبت به هیچ کدام از شهرستانهای استان ندارم و از دیدگاه من از ایوانکی تا فرومد یکسان است.

وی افزود: ۱۷۲ پروژه عمرانی و سرمایه گذاری در طی هفته دولت در این شهرستان بهره برداری می گردد و ۳۱ پروژه نیز کلنگ زنی خواهد شد که مجموعا ۲۲۴ پروژه افتتاح خواهد شد یا عملیات اجرایی آن آغاز می گردد.‌

وی در خاتمه بیان کرد: در سطح استان و بمنظور کمک به تولید ۱۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار توزیع شده است.‌

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − سه =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن