اجتماعیاستانشهریفرهنگی

۹۰هزار خانوار استان سمنان مشترک صندوق صدقات هستند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیرکل کمیته امداد استان سمنان، گفت: بیش از ۹۰ هزار از خانوارهای استان سمنان مشترک خانگی صندوق‌های صدقه کمیته امداد استان سمنان هستند

به گزارش خبرنگار مهر، محسن مسعودیان راد روز یکشنبه در نشستی با موضوع صدقات در کمیته امداد سمنان، با بیان اینکه بیش از ۹۰ هزار از خانوارهای استان سمنان مشترک خانگی صندوق‌های صدقه کمیته امداد استان سمنان هستند، بیان کرد: یکی از تاکیدات کمیته امداد استفاده از صدقات دیجیتالی با استفاده از یو اس اس دی است.

وی با بیان اینکه حضور ۹۰ هزار صندوق صدقات خانگی موضوع بسیار خوبی است اما باید زمینه را برای صدقات دستوری در حوزه دیجیتال نیز مهیا کرد، گفت: صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های تأمین جهیزیه، هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، مسکن، درمان و پرداخت تسهیلات به افراد تحت حمایت کمیته امداد و نیازمندان هزینه می‌شود.

مسعودیان راد گفت: مردم استان سمنان در پنج‌ماهه سال جاری دو میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این عدد، ۴۹ میلیون تومان از طریق کد دستوری بوده است.

وی گفت: مردم استان سمنان در پنج‌ماهه سال جاری دو میلیارد و ۳۶۱ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این رقم، ۴۹ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.

وی بیان کرد: ۴۶۲ میلیون تومان صدقه در پنج‌ماهه سال جاری از طریق مراکز نیکوکاری سراسر استان سمنان جمع‌آوری ‌شده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 2 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن