اخبار ویژهاستانشاهوار

۲ سفر مسئولان ارشد به سمنان / بازهم شرق استان هیچ

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

در ۴۸ ساعت اخیر معاون رئیس جمهور و وزیر بهداشت به غرب استان سمنان سفر کردند که حضور این مقامات بازهم برای شرق استان هیچ فایده ای نداشته است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم اکنون در غرب استان به سر می برد تا بعد از ۴۸ ساعت دومین مقام بلند پایه ای باشد که به سمنان سفر می کند اما در این بین سهم شرق استان از این سفرها هیچ است.

نه سونار ستاری، معاون رئیس جمهور به شاهرود سفر کرد و نه قرار است سعید نمکی به بزرگترین شهرستان استان سفر کند.

به نظر می رسد پرکاری نمایندگان غرب استان آن هم در سال منتهی به انتخابات سبب شده تا مسئولان ارشد کشوری مدام به غرب استان سفر کنند تا چیزی در این سال انتهایی مجلس، دست شاهرود و میامی را نگیرد.

به گفته نوید دانایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان قرار است وزیر بهداشت در این سفر ۴۰ پروژه را افتتاح کند برای این پروژه ها ۲۴۰۰ میلیارد ریال یا به عبارتی ۲۴۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

امیدواریم مسئولان شهرستان شاهرود و علوم پزشکی این شهرستان به بزرگرین اورژانس کشور که قرار است در شاهرود افتتاح شود بسنده نکنند و به دنبال دیگر پروژه های حوزه بهداشت و درمان نیز بروند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح پنج شنبه با استقبال مسئولان استان سمنان و محلی به منظور سفری یک روزه به ایوانکی از توابع شهرستان گرمسار در غرب این استان وارد شد.

نمکی قرار است در این سفر با هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی سمنان نیز دیدار و گفتگو کند.

وی در این سفر در شهرهای آرادان، گرمسار، سمنان و مهدی شهر حضور خواهد داشت.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن