اخبار ویژهاقتصادیشاهوار

۱۳طرح آبرسانی روستایی در شاهرود افتتاح می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مدیرکل آب و فاضلاب روستایی استان سمنان از افتتاح ۸۵ طرح آبرسانی همزمان با هفته دولت در سطح استان خبر داد و گفت: ۱۳ طرح آبرسانی روستایی، سهم شهرستان شاهرود از این طرح ها است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، منصور کشاورزیان صبح پنج شنبه در خلال بازدید معاون استاندار سمنان از اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان سمنان به طرح های پیش روی این اداره کل در سال جاری پرداخت و تاکید کرد: ۸۵ طرح عمرانی در حوزه آبرسانی روستایی در سطح استان افتتاح می شود.

وی زمان افتاح این طرح ها را هفته دولت ۹۸ دانست و افزود: ۱۳ طرح از میان ۸۵ طرح مذکور سهم شهرستان شاهرود خواهند بود.

مدیرکل آبفار استان سمنان، افزود: ۲۱ پروژه آبرسانی در دامغان، ۱۶ طرح در گرمسار، ۱۳ طرح، ۱۱ پروژه میامی، ۹ طرح در آرادان، هفت طرح در سمنان، پنج طرح در سرخه و سه طرح در شهرستان مهدی شهر طی هفته دولت ۹۸ به بهره برداری می رسد.

کشاورزیان با بیان اینکه این ۸۵ طرح عمرانی حوزه آبرسانی روستایی سرجمع، ۱۳۱ میلیارد ریال اعتبار دارند، تاکید کرد: ۷۹ میلیارد ریال از این اعتبارات ملی، ۳۲ میلیارد ریال از منابع استانی و مابقی از سایر منابع، تامین می شود.

وی با بیان اینکه در هفته دولت ۹۸ همچنین چهار طرح آبرسانی روستایی نیز کلنگ زنی می شوند، گفت: برای این طرح ها ۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن