اقتصادیراه و شهرسازیشاهوار

بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان برای راه سازی بیارجمند در نظر گرفته شده است

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از تخصیص اعتبارات به حوزه راه سازی میامی خبر داد و گفت: با تلاش های صورت گرفته خوشبختانه شاهد تصویب ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای دو طرح راهسازی در بیارجمند بودیم.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سید حسن حسینی شاهرودی صبح یکشنبه در جمع عزاداران حسینی بیارجمند با حضور استاندار سمنان ضمن بیان اینکه با تلاش های صورت گرفته خوشبختانه شاهد تصویب ۱۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای دو طرح راهسازی در بیارجمند بودیم، تاکید کرد: ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به محور بیارجمند-دستجرد اختصاص یافت.

وی افزود: بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان اعتبار جهت بهسازی مسیر بیارجمند به کاشمر اختصاص یافته است که امیدواریم شاهد شکوفایی و رونق این محور مواصلاتی باشیم.‌

حسینی شاهرودی بیان کرد: طرح راهسازی و حمل و نقل سبب خروج بیارجمند از بن بست و اشاعه گردشگری و تبادل کالا و مسافر و حمل و نقل حوزه پایانه ها می شود.

وی گفت: جاده بیارجمند بردسکن و بیارجمند کاشمر می تواند مسیر دسترسی استان های خراسان رضوی و جنوبی و سیستان و بلوچستان و … را به گلستان و مازندران و گیلان و تهران از راه زمینی، نزدیک تر سازد و این به توسعه اقتصادی بیارجمند و شاهرود هم کمک می کند.

نماینده شاهرود و میامی گفت: موارد مرتبط با بانک تجارت و تامین منابع مالی مربوط به کارخانه سیمان بیارجمند تمدید قرارداد گردید و انشالله تا یکسال آینده مشکلات این کارخانه مرتفع خواهد شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن