شاهوارفرهنگی

بازدید ۳۰ هزار نفر از اجلاسیه شهدای شاهرود پیش بینی می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرمانده سپاه ناحیه شاهرود با بیان اینکه روزانه شش هزار نفر از اجلاسیه شهدای شاهرود بازدید می کنند، گفت: پیش بینی می شود تا پایان اجلاسیه ۳۰ هزار نفر از این رویداد فرهنگی بازدید کنند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، سرهنگ جواد عبیری در نشست مطبوعاتی اجلاسیه شهدا با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در محل اجلاسیه ضمن بیان اینکه روزانه شش هزار نفر به صورت تقریبی از اجلاسیه و نمایش بر بال ملائک بازدید می کنند، بیان کرد: پیش بینی می شود تا پایان اجلاسیه ۳۰ هزار نفر از این رویداد فرهنگی ویژه بازدید کنند.

وی افزود: اجلاسیه امسال به دو بخش شامل نمایشگاه با ۸۰ غرفه محصولات فرهنگی و همچنین نمایش میدانی بر بال ملائک تقسیم شده که مورد استقبال خوب مردم نیز قرار گرفته است.

عبیری بیان کرد: ۱۵۰ نفر در تهیه نمایش میدانی بر بال ملائک از ماه ها قبل همکاری کرده اند تا امروز این نمایش فاخر برای شهروندان و علاقمندان و دلدادگان با فرهنگ ایثار و شهادت نمایش داده شود.

وی با بیان اینکه ویژگی بر بال ملائک این است که نمایشی بومی با داستانی بومی و هنرورانی بومی است، گفت: بجز خانم رادمنش که در حوزه تئاتر به عنوان شرکت کننده برنامه تلویزونی عصر جدید در نقش مادر شهدا، چهره شدند، مابقی هنرمندان و هنروران حاضر در بر بال ملائک بومی هستند.

فرمانده سپاه شاهرود گفت: از ماه ها قبال با کمک ادوات راه سازی محوطه نمایشگاه و اجلاسیه و همچنین مکان برگزاری نمایش میدانی بر بال ملائک تسطیح و آماده سازی شد که کار جهادی ویژه ای را طلب می کرد.

عبیری با بیان اینکه مردم تمام هزینه های اجلاسیه را به صورت خیران تقبل کرده اند، ابراز داشت: تمام هزینه های اجلاسیه برای شفاف سازی مردم به صورت بیلان کاری منتشر می شود.

وی با بیان اینکه خوشبختانه استقبال از اجلاسیه بسیار خوب بوده است، گفت: روز گذشته بازدید میدانی فرمانده سپاه استان سمنان و مسئولان سپاه استان از این اجلاسیه خوشبختانه نشان داد رضایت نسبی از اجرای برنامه ها حاصل شده است همچنین طی نظرسنجی هایی که صورت گرفته بازخورد های بسیار خوبی خوشبختانه درباره اجلالسیه دریافت شده است.

عبیری گفت: خوشبختانه همکاری نهاد ها و ارگان ها با اجلاسیه بسیار خوب بوده تا جایی که برای مثال شهرداری از تمام میدان های اصلی شهر اتوبوس برای تردد مردم قرار داده و پس از پایان نمایش بر بال ملائک مردم توسط همین اتوبوس ها بازگردانده می شوند.

وی با بیان اینکه تمهیدات خوبی برای برگزاری این اجلاسیه اجرا شده است، گفت: امیدواریم همکاری صورت گیرد تا بتوانیم زمین مذکور را که روزها و ساعت ها وقت صرف تهیه آن شده، برای همیشه به عنوان مکان ثابت اجلاسیه شهدای شاهرود باقی بماند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن