اخبار ویژهشاهوار

آئین معارفه فرمانده سپاه ناحیه شاهرود برگزار شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

مراسم تودیع و معارفه فرماندهان سابق و کنونی سپاه ناحیه شاهرود با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، فرماندهان سپاه استان سمنان و همچنین نیروهای مسلح در کانون بسیج شاهرود برگزار شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، مراسم معارفه فرمانده سپاه جدید شاهرود و همچنین تکریم فرمانده سابق این نهاد، صبح پنج شنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در حالی به میزبانی کانون بسیج این شهرستان برگزار شد که طی حکمی محمد خوشقدم به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه معرفی و از خدمت جواد عبیری تقدیر شد.

محمد کرم محمدی فرماندار شاهرود در این مراسم به عداوت و دشمنی استکبار جهانی با مردم ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: وقتی امروز استکبار جهانی فرماندهان سپاه را تحریم می کند نشان از ضعف و ترسی است که در مقابل مردم ایران اسلامی دارند.

محمدی بیان کرد: یکی از مسائلی که امروز باید به آن دقت داشته باشیم این است که دشمنی استکبار جهانی با مردم ما همواره تداوم دارد.

وی به خدمات سپاه در سیل اخیر نیز اشاره کرد و گفت: سپاه و نیروهای مسلح منشاء خدمات و برکات برای مردم ایران اسلامی در هر جا و در هر مکانی هستند.

محمدی افزود: ساختار دفاع ایران به‌نحوی‌که سلاح های دنیا در مقابل آن ناکارآمد است و این نشان از اقتدار ما دارد که امروز جهانیان به آن اذعان دارند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا در این مراسم حکم تصدی خوشقدم از سوی حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان  ابلاغ شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − چهار =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن