اجتماعیاخبار ویژهاستاناقتصادی

۹۰ درصد تسهیلات اشتغال زایی استان سمنان جذب شدند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

استاندار سمنان گفت: با تلاش دستگاه های ذی ربط و همچنین همراهی بانک های عامل سطح استان، خوشبختانه ۹۰ درصد تسهیلات اشتغال زایی استان سمنان جذب شده است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، علی رضا آشناگر صبح پنج شنبه در نخستین جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان سمنان در استانداری ضمن بیان اینکه ۹۰ درصد تسهیلات اشتغال زایی استان جذب شده اند، تاکید کرد: این میزان تسهیلات توانسته اند نقش خوبی در زمینه اشتغال زایی برای جوانان ایفا کنند.

وی درباره تسهیلات رونق تولید نیز، توضیح داد: عملکرد مطلوب ستاد تسهیل باعث شد از یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلاتی که برای رفع موانع تولید در استان در نظر گرفته شد، با عملکرد بانک های عامل سطح استان، ۸۶ درصد آن تحقق پیدا کرده است.

آشناگر گفت: تلاش میکنیم تا این میزان به ۱۰۰ درصد برسد که این مهم جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی بیان کرد: امیدوارم بتوانیم در بهبود فضای کسب و کار، فضای اداری و خدمات رسانی به مردم این رویه را دنبال کنیم و همچنان در رده های بالای رضایتمندی مردم باشیم‌.

استاندار سمنان در خاتمه گفت: گزارشی از سوی سازمان استخدامی کشور دریافت کردیم که الحمدالله استان سمنان در شاخص رضایتمندی مردم از مدیران، رتبه دوم را در کشور به خود اختصاص داده و این نشان از این دارد که دستگاه های اجرایی ما کاملا پاسخگو، مسئولیت پذیر بودند و در شرایط سخت به خوبی عمل کردند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن