استانسیاسی

محور مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قوت گرفت

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه محور مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی قوت گرفت، گفت: امروز جبهه مقاومت تمام معادلات منطقه را بر هم زده است.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حمید دامغانی ظهر پنج شنبه در مراسم معارفه فرمانده جدید سپاه ناحیه شاهرود در کانون بسیج با بیان اینکه امروز محور مقاومت تمام معادلات در منطقه و به خصوص برنامه های دشمنان را بر هم زده است، تاکید کرد: انقلاب اسلامی با پیروزی خود به جبهه مقاومت قوت بخشید.

وی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت در برابر توطئه های دشمنان می ایستد، ابراز داشت: اقتدار جبهه مقاومت و ایران اسلامی به گونه ای است که نمی توان بدون آن ها معادلات منطقه را حل کرد.

دامغانی با بیان اینکه دشمنان چاره‌ای جز پذیرش اقتدار جبهه مقاومت ندارند، تاکید کرد: امروز جبهه مقاومت با الهام از انقلاب، در جامعه امروز تثبیت‌شده است.

وی جبهه مقاومت را بزرگترین سد در برابر طرح خاورمیانه جدید دشمنان و استکبار جهانی دانست و تاکید کرد: طرح خاور میانه جدید برای تقویت اسرائیل رقم خورده بود اما در همان گام نخست حتی استکبار جهانی نتوانست از پس حزب الله لبنان بر بیاد چه برسد به انجام این طرح.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه توطئه خاور میانه آمریکا با هدف تثبیت اسرائیل با ورود به‌موقع حزب‌الله در نطفه خفه شد، تاکید کرد: استکبار با همه توان خود نتوانست در برابر جزب الله به پیروزی دست یابد.

دامغانی بیان کرد: هدف آمریکا تنها لبنان نبود بلکه می‌خواست ایران، سوریه، ترکیه عراق و ایران را در تقسیم جغرافیایی کوچک و اسرائیل را به‌عنوان قدرت اصلی منطقه معرفی کند.

در این مراسم محمد خوشقدم به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شاهرود معرفی شد.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن