اقتصادیشاهوار

۱۷۲طرح در شاهرود افتتاح می شود

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

سرپرست فرمانداری شاهرود از افتتاح ۱۷۲ طرح عمرانی و اقتصادی طی هفته دولت در این شهرستان خبر داد و گفت: این طرح ها می توانند اشتغال خوبی را برای شهرستان به همراه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، احمد خرم در نشستی با موضوع تشریح برنامه های هفته دولت در شاهرود به میزبانی فرمانداری ویژه این شهرستان بیان کرد: ۱۷۲ پروژه شاهرود طی هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: از این میزان ۱۵۴ پروژه عمرانی و ۱۸ طرح اقتصادی را شامل می‌شود که این تعداد پروژه اقتصادی برای ۴۸ نفر اشتغال‌زایی به همراه خواهد داشت.

وی افزود: در این ایام ۳۱ پروژه عمرانی نیز در شهرستان شاهرود کلنگ زنی می‌شود که برای این طرح‌ها ۸۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان بودجه در نظر گرفته‌شده است.

خرم گفت: سهم شهر شاهرود از پروژه‌های هفته دولت ۵۶ طرح، و سهم بخش بسطام ۴۶ طرح، بخش مرکزی ۳۴ پروژه، بخش بیارجمند ۲۶ طرح و  در سطح کلی شهرستان نیز ۱۰ پروژه خواهد بود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا در حالی مجموع طرح های افتتاحی و قابل کلنگ زنی در شاهرود به ۲۲۰ میلیارد تومان می رسد که مجموع طرح های شهرستان سمنان از ۴۴۰ میلیارد تومان نیز عبور می کند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن