اجتماعیاستاناقتصادی

عملیات اجرایی ساخت ۴۹۲ واحد مسکونی استان سمنان آغاز شد

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

عملیات اجرایی ساخت ۴۹۲ واحد مسکونی از جمله طرح‌های مشارکتی استان سمنان، به صورت استانی با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، عملیات اجرایی ساخت ۴۹۲ واحد مسکونی از جمله طرح‌های مشارکتی استان سمنان، به صورت استانی با حضور علیرضا آشناگر استاندار سمنان آغاز شد این مراسم به طور همزمان امروز پنجم شهریورماه ۹۸ به میزبانی دامغان برگزار شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان از آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های مشارکتی مسکن استان به‌صورت هم‌زمان در دامغان خبر داد و گفت: در مجموع ۴۹۲ واحد مسکونی در استان ساخته می‌شود.

حسین دهقان ضمن بیان اینکه در چهارمین روز هفته دولت با حضور استاندار سمنان عملیات اجرایی ساخت ۱۱۰ هزار واحد مسکونی با دستور رئیس‌جمهور هم‌زمان با سراسر کشور در استان نیز آغاز شد، ابراز داشت: در برنامه اقدام ملی مسکن  ۲۰۰ هزار واحد مسکونی در شهرهای جدید، ۱۰۰ هزار واحد در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر و ۱۰۰ هزار واحد در بافت‌های فرسوده ساخته شود که این رقم برای استان ۴۹۲ واحد را در بردارد که در شهرهای سمنان، دامغان، گرمسار و سرخه خواهد بود.

وی افزود: بر اساس این طرح با حضور استاندار سمنان در چهارمین هفته دولت پروژه ساخت مجتمع مسکونی دامغان در قالب ۷۰ بلوک و ۱۴۰ واحد رسماً به‌صورت هم‌زمان در دامغان و سایر نقاط استان و کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا این پروژه ها در دامغان، سمنان سرخه و گرمسار اجرا می شوند و شاهرود و میامی سهمی از آن ها ندارند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن