اخبار ویژهسیاسیشاهوار

روند انتخاب فرماندار شاهرود تسریع شود /مطالبه ای جدی از مسئولان

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

امام جمعه شاهرود با بیان اینکه از استاندار سمنان و همچنین وزارت‌کشور انتظار داریم که در انتصاب فرماندار شاهرود سریع‌تر عمل کنند، گفت: نباید در پیشبرد امور این شهرستان خللی وارد نشود.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، حجت الاسلام عباس امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته به اداره فرمانداری شاهرود با سرپرستی واکنش نشان داد و بیان کرد: باید تکلیف را معلوم کرد مردم انتظار دارند که انتصاب فرماندار تسریع شود.

وی افزود: نباید امروز خللی در امور شهرستان وارد شود لذا از مسئولان میخواهیم این اقدام را جدی بگیرند.

امام جمعه شاهرود گفت: باید فرمانداری شاهرود به دست کسی قوی و پرتوان داده شود تا مردم از مدیریتش بهره مند شوند و این انتظار از مسئولان وجود دارد.

امینی با بیان اینکه در عزل و نصب ها دخالتی نداشته و نمی کنم، گفت: هرگاه مسئولان مشورتی خواسته اند موضوعی گفته شده و نتایج خوبی هم داشته اما به دنبال دخالت نباید بود.

وی به دو موضوع دیگر یعنی شرایط منطقه ای و دشمنی استکبار جهانی با ایران اسلامی و همچنین محرم نیز اشاره کرد و گفت: من تفاوتی بین اروپا و آمریکا نمی بینم هر دویشان برای منافع خود در میدان مانده اند و اگر پایش بیفتد به مردم خودشان هم دروغ می گویند.

امام جمعه شاهرود گفت: مسئولان امروز باید گام سوم کاهش تعهدات برجامی را محکم تر بردارند چرا که ۴۰ سال است غربی ها غیر قابل اعتماد بودنشان را نشان داده اند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فرد، این نخستین واکنشرسمی امام جمعه شاهرود به موضوع نصب فرماندار جدید شاهرود است فرمانداری یکماهی می شود که با سرپرست اداره می شود در نتیجه این مطالبه برای مردم بوجود امده که می بایست سریع تر سرنوشت این فرمانداری ویژه معین شود.

امینی در خطبه های نماز جمله صراحتا از نصب فرماندار بومی سخن نگفت اما وقتی صحبت از کسی می کند که به مسائل اشراف دارد گویا مقصود خود را بیان می کند.

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن