اخبار ویژهاستانسیاسیمذهبی

فساد اقتصادی نگرانی مردم/ تضعیف قوه قضائیه اسلامی و الهی نیست

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه امروز فساد دغدغه و نگرانی داخلی مردم است، گفت: قوه قضاییه تلاش می‌کند سفره مفسدان را جمع کند اما باید دیگران نیز به آن کمک کنند.

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، آیت الله سید محمد شاهچراغی در نماز جمعه این هفته سمنان بحث اصلی خود را بر نارضایتی مردم از فساد در بین دانه درشت ها اختصاص داد و بیان کرد: نگرانی و دغدغه در داخل کشور مربوط به فساد اقتصادی است و قوه قضاییه تلاش می‌کند سفره مفسدان را جمع کند.

وی در واکنش غیر مستقیم به سخنان رئیس جمهور درباره قوه قضائیه، تاکید کرد: تضعیف قوه قضاییه اسلامی و الهی نیست و همه آحاد جامعه باید از این کار پرهیز کنند.

وی به صراحت از کسی نام نبرد اما ادامه داد: مردم و مسئولان حامی قوه قضاییه برای ریشه‌کنی فساد اقتصادی در جامعه باشند و کمک کنند نه اینکه قوه قضائیه را تضعیف کنند.

امام جمعه سمنان که دومین بخش سخنان خود را به عاشورا اختصاص داده بود نیز افزود: پرهیز از مصالحه با دشمنان سیره امام حسین(ع) است.

شاهچراغی بیان کرد: پرهیز از مصالحه با دشمنان پیام عاشورا بوده و ملت ایران به این پیام عاشورا پای‌بند است

به گزارش خبرنگار شاهوار فردا، شاهچراغی در دو هفته اخیر به صورت غیر مستقیم به سخنان ریاست جمهوری درباره قوه قضائیه که گفته بود با بگیر و بنند چیزی درست نمی شود واکنش نشان داده است وی همچنین تلویحا عنوان کرده که بهتر است دولتمردان به کارهای خودشان بپردازند و مشکلات اقتصادی را رفع کنند

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا
 
بستن